December 11, 2016

Wykonawstwo wod-kan

Chcesz podłączyć swój dom pod miejską sieć wod-kan? A może zamierzasz wybudować przydomową oczyszczalnię ścieków? Nie masz czasu lub zamiaru zajmować się wszystkimi formalnościami? Powierz wykonawstwo nam!

Przyłączami i instalacjami zajmujemy się od 30 lat i doskonale wiemy, jak poprowadzić wykonawstwo, aby oszczędzić Twój czas i pieniądze.

Jak to wygląda? Przeczytaj poniższy artykuł, a dowiesz się też od czego zależy koszt wykonawstwa przyłącza. Powyższa procedura dotyczy sytuacji, gdy posiadasz uzgodniony, zgłoszony i ważny projekt przyłącza. Nie masz jeszcze projektu? Nie martw się, tym także się zajmujemy- zobacz pełną ofertę tutaj.

1) Spotykamy się na działce, gdzie wspólnie, na podstawie projektu, ustalamy przebieg przyłączy.

2) Na podstawie wizji lokalnej i projektu, kosztorysant przedstawia Ci wycenę budowy przyłączy z wyszczególnionymi punktami, pokazującymi co ile kosztuje.

Tutaj należy wspomnieć o kosztach wykonawstwa. Pytanie to pada praktycznie zawsze- wiadomo, każdy chce wiedzieć, ile go będzie kosztować całość. Niestety w tym przypadku nie funkcjonuje żaden ujednolicony cennik! Budowa przyłącza jest bardzo skomplikowana i uzależniona od całej masy zmiennych. To nie jest układanie kostki brukowej czy płytek w łazience, gdzie można podać widełki cenowe za metr. Tutaj w grę wchodzą m.in. długość przyłączy, zagłębienie, sposób włączenia, odtworzenie nawierzchni, rodzaj gruntu, poziom wód gruntowych i wiele, wiele innych.

3) Gdy już zdecydujesz się na wykonawstwo, przygotowujemy dokumenty i ustalamy termin wykonawstwa.

4) Po tym, załatwiamy wszystkie formalności niezbędne do realizacji przyłączy- organizacja ruchu, zgoda na zajęcie pasa drogi itp.

5) Teraz przychodzi czas na wykonawstwo. W zależności od wielkości przedsięwzięcia, całość trwa średnio od 1 do 5 dni.

6) Całość kończy uprawniony geodeta, który dokonuje inwentaryzacji przyłącza/y. W zależności od gestora sieci, następuje podpisanie umowy na dostawę wody i odbiór ścieków.

Nie masz jeszcze projektu? Nie martw się, tym także się zajmujemy- zobacz pełną ofertę tutaj.

Chcesz wiedzieć więcej o wykonawstwie? Zajrzyj do naszej  bazy wiedzy.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami, chętnie na wszystko odpowiemy! Kontakt